Go Back   Forumul PESRomania > Sport > Fotbal
FAQ Members List Calendar Radio Arcade Search Today's Posts Mark Forums Read

Fotbal Totul despre sportul cel mai iubit de pe planeta.

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06-18-2008, 00:55   #1
chico_7865
Galactic

chico_7865's Avatar

Default Halal cultura

cu totii am sperat sa vedem un Romania-Spania in sferturi .. in timp ce noi am facut rezervare la hotel, italieni rezerva biletele de avion ... halal cultura ... am jucat un fotbal penibil .. Dumnezeu iti da, dar nu iti baga in traista... am avut un penalty aproape gratuit cu italia, l-am ratat ... Olanda joaca cu echipa secunda, pierdem fara drept de apel ... Mare pacat ...Probabil baietii au crezut ca joaca steaua cu gloria buzau ... poate peste patru ani o fi mai bine ... sanatate
Old 06-18-2008, 01:40   #2
alinho10
O mica Stea

imi pare rau ca ce am anticipat inca de cand mutu era in vana la fiorentina s-a adeverit, si anume, ca mutu la euro va fi unul dintre cei mai slabi. am tot sperat sa fie doar o idee a mea preconceputa, ca urmare a faptului ca intotdeaauna mi-a fost antipatic (el si genul lui de jucatori: cristiano ronaldo,drogba,dani alves etc - care desi sunt super-fotbalisti, sunt plini de "arfe" si tot timpul "se cred filmati" sau se cred "in film" cum obisnuiesc eu sa le spun). insa n-a fost asa, cu parere de rau am constatat ca am avut mare dreptate? si de ce? pentru ca mutu nu a fost lasat sa joace ca la fiorentina si anume, sa joace doar ce spune antrenorul si sa joace ptr echipa nu pentru el... de cine nu a fost lasat? de presa si de toti cei ce-l pupa in fund cu atata pofta. deja daca intrebi pe strada ce e "nationala" nu stie nimeni. daca intrebi insa de "mutu&CO" se schimba treaba. si nu e deloc asa. dovada este faptul ca de cate ori nu a fost pe teren in ultimele meciuri, romania a batut la scor (albania, rusia, muntenegru). daca scriai pe gsp sau prosport un comment de rau de mutu (desi nu practic eu sporturile astea) erai injurat de 90% din cei care postau. in clipa asta daca citesti... te crucesti! toti dau in mutu. asta e spiritul de suporter roman. asta e. in fine, pe langa mutu (care tre sa joace ca la fiorentina, ptr echipa) ar mai trebui un atacant sa stie sa dea gol nu numai cu albania si mutenegru, ci sa stie sa dea gol in poarta, indiferent in a carei echipe (nu avem asa ceva deocamdata) si un mijlocas de creatie... un dica dar mai rapid. in rest... SUPER OK. in fond... sincer... nu meritam noi cu jocul prestat sa merem mai departe dandu-ne batavii meciul si italia sa stea acasa invingand franta pe bune. asta ne e valoarea, astia sunt jucatorii. mari suporteri insa, romanii de la euro ;)
numa bine si succes NATIONALEI (accentuat) in campania spre CM2010

cel mai lug post al meu... nush daca s-o obosi cineva sa-l citeasca, da na... da talentu peste
alinho10 is offline   Reply With Quote
Old 06-18-2008, 03:08   #3
JohnnyUSA
Legenda
PES GURU since 2002

JohnnyUSA's Avatar

Concluzia a ceea ce s-a intamplat in seara asta: SUNTEM ROMANI.

PS: Felicitari suporterilor, au fost cu adevarat la inaltime.
VIDEO: Leadtek WinFast PX8800 GT TDH
SOUND: Sound Blaster Audigy 2 ZS
HDD: 1x Seagate Barracuda 250 gb SATA, 1xWD 120 gb SATA
DVD/RW: 1x TEAC DV-W50D, 1x LG GSA-4163B
JohnnyUSA is offline   Reply With Quote
Reply

Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules