Forumul PESRomania

Forumul PESRomania (http://istorie.pesromania.org/forum/index.php)
-   Goal of the Month ( GOTM ) (http://istorie.pesromania.org/forum/forumdisplay.php?f=54)
-   -   Colaje RPES6 facute de useri (http://istorie.pesromania.org/forum/showthread.php?t=1184)

misuvis 01-07-2007 23:31

Colaje RPES6 facute de useri

Inspirat de colajele extraordinare facute de Am@DEUS m-a trasnit si pe mine sa fac un colaj.
E modest, dar nu am mai facut asa ceva pana acum. Sper sa va placa (macar muzica si golurile).

[Doar userii inregistrati si activati pot vedea linkurile Click Here To Register...]

Pe rapidshare am uploadat acelasi videoclip dar de calitate mai buna.

[Doar userii inregistrati si activati pot vedea linkurile Click Here To Register...]

Astept impresiile voastre.

razvan-dida 01-07-2007 23:42

nu e rau..... :D :D la Amadeus mi-a placut 2 lucruri in comp cu tine...... reluarile imi placeau mai mult.....si golurile,,, :))) :))) ...am glumit cu golurile :))) .....

misuvis 01-08-2007 00:06

Am facut multe "greseli" in colajul asta:
- computerul meu nu a permis o inregistrare mai fidela cu fraps iar imaginile sunt sacadate
- pur si simplu am lipit inregistrarile fara nici un fel de efect (m-am grabit)(oricum nu stiam sa bag efecte)
- fiecare gol este "reluat" de 3 ori (cam mult)
- in a treia reluare apare meniul ala care optureaza imaginea
- golurile nu au nimic iesit din comun (decat ca sunt marcate cu STEAUA, multe dintre ele cu Oprita !? cu nr 28)
- ultimul gol seamana cu altul din colaj (nu trebuia sa-l mai pun)
- melodia "Da Shit" nu se termina odata cu golurile, "Let's Ride" trebuia sa intre pe genericul de final
- colajul trebuia sa reprezine intr-un fel RPES6-ul dar nu prea se vad jucatorii si stadioanele

In fine, sper sa nu reprezinte un efort prea mare sa va uitati la el. Golurile sunt marcate pe top player in Master League.

radurapid 01-08-2007 00:40

Frumos golul lui Paraschiv...:D

Cu ce program ai filmat???

Ciprian 7981 01-08-2007 01:40

Golurile nu sunt iesite din comun, dar merita puse intr-un colaj!
Felicitari oricum pentru munca depusa.

misuvis 01-08-2007 13:25

Am inregistrat cu FRAPS si am lipit filmuletele cu Windows Movie Maker

razvan-dida 01-08-2007 16:58

lasa mai greselile ....k stii tu vb....din greseli....pct...pct.... :D :D .....data viitoare o sa iasa mai bine .....oricum bv ...bafta

misuvis 01-09-2007 11:29

Cine mai vrea sa posteze link-uri spre colajele facute de el poate sa o faca aici, sa nu mai faca alt thread separat. Asa mi s-a spus. Puteti fi siguri ca eu o sa ma uit la ele si o sa le apreciez. Succes !

reKooL 01-09-2007 12:09

ce se intelege badea cu thereau n`am vazut asa ceva :))
frumos colaj ;)

pes_ronaldo07 01-16-2007 07:56

Cum fac ca FRAPS sa inregistreze mai mult din secventa mea de gol?? unde dau ca sa dureze mai mult inregistrarea?? ca la mine dureaza 29 de secunde!!!

All times are GMT +3. The time now is 08:44.